Kintsugi parandus ja redesign

KINTSUGI PARANDAMISE JA REDISAINI TEENUS on selleks, et aidata hoida ja kanda oma riideid kauem. Väärtustame aeglast lähenemist, mille puhul on oluline protsess, käsitöö ja ainulaadsus. Usume, et kui luua esemetega emotsionaalne side, siis aitab see neil kauem kesta.

Kintsugi disaini abil anname katkisele, kulunud, defektsele rõivale ja tekstiilile parandamisega lisaväärtust just seeläbi, et rõhutame eriliselt neid defekte ja parandusi. Kintsugi tehnika abil on igal parandatud esemel väga eriline ja väärtuslik välimus. See lähenemine pühitseb iga eseme unikaalset ajalugu, rõhutades mõrasid ja defektseid kohti, selle asemel, et neid peita või häbeneda.

Kõigile Poeedi rõivastele ja tekstiilidele pakume ühe aasta jooksul tasuta Kintsugi parandamise teenust.

Redisainides kujundame riided ümber või lisame dekoratsioone ja efekte, mis annavad rõivale uue olemuse või värskendavad praegust.
Oluline on, et riided kestaksid kauem.

Poeet usub, et ebatäiuslikkuse aktsepteerimises ning parandamise kunstis on ilu ja väge, mis säästab nii inimesi kui ka keskkonda.

Tutvu samuti meie jätkusuutliku ja keskkonnahoidliku kollektsiooniga “NOT PERFECT”, mille kohta on näiteid Poeedi eksperimentaalprojektide portfoolios.


Kontakt
Kui soovid midagi Kintsugi disaini abil parandada, siis võta palun ühendust e-posti aadressil kristel@poeet.ee.