1.     Üldtingimused

Poeet Design (POEET DESIGN OÜ ehk www.poeet.ee) toodete ostmiseks kohalduvad käesoleva lepingu tingimused ja Eesti Vabariigi õigusaktidest tulenevad õigused ja kohustused.

Müügitingimused kehtivad poeet.ee veebipoe klientidele (edaspidi Klient) ja POEET DESIGN OÜ (edaspidi poeet.ee) vahel kaupade ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta.

Veebipoe poeet.ee omanik on POEET DESIGN OÜ (registrikood 12088974).

poeet.ee jätab endale õiguse teha muudatusi müügitingimustes ja müügihindades. Nimetatud muudatusi kajastatakse täies ulatuses poeet.ee veebilehel.

2.   Müügilepingu jõustumine

poeet.ee müüb ja Klient ostab e-poes pakutavaid tooteid.

poeet.ee ja Kliendi vahel jõustub müügileping alates tellimuse kinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest POEET DESIGN OÜ arvelduskontole.

poeet.ee veebipoes tellimust vormistades ning maksmist sooritades, kinnitab Klient, et ta on tutvunud müügitingimustega ja on nendega nõus.

3.   Hinnakiri

Kõik poeet.ee veebipoes olevad hinnad ei sisalda käibemaksu, kuna ettevõte pole käibemaksukohustuslane.

poeet.ee jätab endale õiguse korrigeerida hindu. Kui Klient edastas oma tellimuse enne hinna muudatuste jõustumist, siis tema jaoks kehtib hind, mis oli arvel kajastatud tellimuse vormistamise momendil.

4.   Tellimuste vormistamine

Kõigile veebipoes poeet.ee olevatele toodetele on lisatud kirjeldused, pildid ja mõõdud, tänu millele on Kliendil võimalik teha parim võimalik ostuotsus. Lisainformatiooni vajadusel võtat ühendust kristel@poeet.ee.

Kui Klient on leidnud veebipoest sobiva toote ja klikanud nupule “Lisa ostukorvi”, luuakse Kliendile isiklik ostukorv. Klient saab muuta ostukorvis olevate toodete kogust, lisada uusi või neid vajadusel ostukorvist eemaldada. Ostukorvi lisamine ei kohusta Klienti ostma. Samuti ei broneeri ostukorvi lisamine toodet – kuni tellimuse kinnitamiseni on see saadaval ka teistele samal ajal veebilehel ostlevatele Klientidele.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saamisest.

Müügileping loetakse sõlmituks ja tellimuse täitmist alustatakse kohe peale seda, kui Klient on tasunud 100% tellimuse kinnitusest.

Tellimused käsitletakse tööpäeviti peale makse laekumist POEET DESIGN OÜ arvelduskontole.

Kui tegemist on tootega, mida valmistatakse telllimuse peale, siis toote valmistamise aeg on märgitud toote kirjelduse lehel ning see on sõltuvalt tootest ja materjali olemasolust 3 tööpäevast kuni 8 nädalani. Sellele lisandub siis kohaletoimetamise aeg.

 

5.   Kohaletoimetamine

Peale müügilepingu jõustumist (Kliendipoolset arve tasumist) komplekteerib poeet.ee tellimuse ning annab selle üle kohaletoimetamiseks logistikapartneritele (Omniva või Itella SmartPost).

poeet.ee veebilehel müüdatavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest.

Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Kohaletoimetamine võtab Eesti siseselt aega paar tööpäeva, Euroopas 7-9 päeva ja mujal maailmas 21 päeva. Nimetatud tähtajad on informatiivsed. Kui selleks ajaks pole toode kohale jõudnud, siis võtta ühendust poeet.ee -ga. 

Tellimuses esitatud andmete täpsusest ja õigsusest sõltub viivituste ja arusaamatuste vältimine kauba kohaletoimetamisel. poeet.ee ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud asjaoludest, mida veebipood poeet.ee ei saanud mõjutada ega ette näha.

6.   Tagastamisõigus

Vastavalt VÕS §-le 56 lg 1, on kliendil õigus taganeda lepingust 14-päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Klient edastab tagastamise soovi ja põhjuse e-posti aadressile kristel@poeet.ee. 

Tagastatav kaup peab olema kasutamata, kahjustamata ja originaalpakendis.
Kasutamisjälgedega tagastatavaid Tooteid poeet.ee ei aktsepteeri ja need saadetakse tagasi Kliendile.  

Kauba tagastamise või kauba vahetamise postikulud kannab ostja, välja arvatud juhul kui tagastamise põhjuseks on mittevastavus tellitule või defektiga kaup.

Raha tagastatud kauba eest hüvitatakse kliendile koheselt, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel taganemisavalduse kättesaamisest.

7.   Privaatsus

Klient annab poeet.ee e-poes andmeid sisestades ning vastava kinnitusega poeet.ee e-poele õiguse koguda ja töödelda Kliendi isikuandmeid (nimi, kontakttelefon, paki kättetoimetamise ja/või kodune aadress, e-postiaadress) ning edastada logistikapartnerile isikuandmeid toodete kohaletoimetamiseks.

Isikuandmeid kogutakse ning neid töödeldakse järgmistel eesmärkidel:

  • Kliendi ostutellimuste tegemiseks;
  • Ostuanalüüside ja kokkuvõtete tegemiseks, Kliendile pakkumiste tegemiseks;
  • Klientide probleemide ja soovide lahendamiseks;
  • Kliendi rahulolu küsitluste korraldamiseks.

Kliendil on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või toote kohaletoimetamiseks.

E-poe tellimuste keskkonnas säilitatavaid andmeid Kliendi ja tema tellimuste kohta käsitletakse konfidentsiaalse informatsioonina ning neid töödeldakse vastavalt isikuandmete kaitse seaduse nõuetele.

poeet.ee on võtnud endale kohustuse kaitsta kliendi privaatsust ja hoolitseda, et kliendi isikuandmed on kaitstud ja kolmandatele isikutele kättesaamatud (v.a. transporditeenuse osutajale).

Isikuandmeid töötleb POEET DESIGN OÜ, TUULEVESKI TN 24A, TALLINN, HARJUMAA, 10618, EESTI.

8.   Intellektuaalne vara ja kaitse

Kõik intellektuaalne vara poeet.ee veebipoes on POEET DESIGN OÜ omand ja autoriõigusega kaitstud.

Intellektuaalse omandi kopeerimine, levitamine, kommertseesmärkidel avaldamine, massimeedias kasutamine vastuolus autoriõiguse ja muude intellektuaalse omandi õigusi kaitsvate seadustega on keelatud.

9.   Makseviisid

Montonio Finance OÜ kaudu pangalinkidega (Tasu SEB, Swedbanki, Luminor, LHV, Coopi või Citadele pangamaksega või Revolutiga. )

Tasumine Eesti pangalinkidega toimub väljaspool E-poodi turvalises maksekeskkonnas, mida vahendab Montonio Finance OÜ. poeet.ee e-poel puudub ligipääs Teie panga andmetele. Tasumine ja arveldamine poeet.ee e-poes toimub eurodes.