OLYMPUS DIGITAL CAMERA Minu hariduslik taust on kombinatsioon humanitaar- ja sotsiaalteadustest, mida täiendavad töökogemused nii avalikus kui erasektoris.
Oman magistrikvalifikatsiooni psühholoogias ning olen töötanud psühholoogi, koolitaja ja arengu toetajana üle 14 aasta.
Disaini ja dekoratiivse kunstiga hakkasin igapäevaselt tegelema aastast 2008. Lõpetasin Eesti Kunstiakadeemia ning jätkan enesetäiendamist Tallinna Tehnikaülikooli ja Eesti Kunstiakadeemia ühisel magistriõppekaval – Disain ja tootearendus.  Siinkohal paeluvad mind multidistsiplinaarne lähenemine ja koostöö, innovatsioon ning “maailma parendamise” ideed, mida disainimõtlemine sisaldab ning kus minu enda mitmekülgsed kogemused kasuks tulevad. Mõned projektid, milles olen osalenud. 

2015 aastal sai asutatud ka uus loovstuudio IKKUN, mille tegevustega saab tutvuda kodulehel ikkun.ee.
Alates 2017 aastast olen tegev Dokfoto Keskuses Telliskivi Loomelinnakus.

Tegutsen igapäevaselt loovjuhi, disaineri, konsultandi ja projektijuhi rollis.
Need rollid annavad hea võimaluse ennast mitmekülgselt arendada ja teostada ning oma varasemaid teadmisi/kogemusi edukalt kasutada.
Suurimaks väärtuseks on  koostöö huvitavate ja professionaalsete inimestega erinevatest valdkondadest.

Juba pikemat aega on minu põhitööks olnud väljakutsetele lahenduste leidmine ning protsesside suunamine. Oma töös kombineerin erinevate valdkondade lähenemisi ja “tööriistu”, mille abil on võimalik luua tähendusrikkaid tulemusi, mida toetavad läbimõeldus ning empaatia, mis aitavad omakorda tabada tuleviku visioone.

Soovin, et minu koostöö klientide, partnerite ja kolleegidega oleks inspireeriv, nauditav ning arendav.

Meeldivate kohtumisteni,

Kristel Aimee Laur
kristel@poeet.ee

 

Kommenteerimine on suletud